Įspėjimas Siekiant užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (coocies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Sutinku

Apie mus

  • Mūsų įmonė įkurta 2003 metų spalio mėn. Nuo pat pirmų dienų siekiame aukščiausių rezultatų IT srityje ne tik žiniomis, bet ir atliekamų paslaugų bei prekių kokybe. 2007 metų antrame pusmetyje, įvertinus sukauptą patirtį, priėmėme sprendimą prekiauti tik mūsų pačių patikrinta ir teigiamai įvertinta technika. Stengiamės taupyti pirkėjų laiką beklaidžiojant "tūkstantiniuose" prekių labirintuose, todėl norime sudaryti sąlygas rinktis iš jau "išsijoto" prekių asortimento. Mūsų tikslas - pasiekti ypač asmenišką bendravimą su klientais ir tokiu būdu sukurti tvirtą pagrindą atliekamų paslaugų ir išsirenkamų prekių kokybei.
  • Visuomet stengiamės išlikti paprasti ir nuoširdūs kiekvieno kliento atveju. Manome, kad geras sandoris įvyksta tik tuomet, kai pirkėjas ir pardavėjas lieka abipusiškai patenkinti. Tikime, kad ne žmonės turi tarnauti pinigams, o pinigai žmonėms, todėl visus šiuos darbo metus, dalį savo pajamų aukojame labdaringoms organizacijoms. Visuomet laukiame visų, o ypač tiesiog širdyje gerų žmonių. Tikimės abipusio brandaus bendradarbiavimo ir šiltų akimirkų praleistų kartu.
  • Gyvenimas - gražus kai yra paprastas, todėl bendraukime paprastai ir nuoširdžiai, be "tvirtovės sienų", taip, kad dar labiau priartėtume prie paprastos teisės vadintis žmogumi.

Pagarbiai
'it5' vadovas
Artūras Ščerba